Dorota Szelągowska jest zdolną i popularną architektką. Córka znanej autorki, Katarzyny Grocholi jest również jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich prezenterek telewizyjnych. Kobieta swoją karierę zaczynała już w roku 1998, jednak największy rozgłos i sympatię pośród widzów przyniosły jej programy o tematyce wnętrzarskiej, które w telewizji emitowane są od roku 2014 w stacji TVN.

Dorota Szelągowska udowodniła, że nie zawsze ma porządek w domu

Prywatnie Dorota Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoni, syn celebrytki, ma w tym roku 20 lat, zaś jego młodsza siostrzyczka, Wanda – 3 latka. Kobieta nie ma jednak szczęścia w miłości.

Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com
Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com
Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com

Pod koniec lipca zakończyło się trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej. O tym, że gwiazda stacji TVN rozstała się z kolejnym partnerem mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatnio jeden z tygodników ujawnił, jakie jeszcze zmiany zaszły w życiu Szelągowskiej.

Małżeństwo Doroty Szelągowskiej i Michała Wawro oficjalnie skończyło się pod koniec lipca. Parze udało się rozwieść bez publicznego prania brudów, w czasie rozprawy, która trwała zaledwie 20 minut.

To zdjęcie kompletnie zaskoczyło internautów

Dorota Szelągowska lubi się dzielić swoim talentem w projektowaniu wnętrz. Często publikuje w sieci zdjęcia własnego mieszkania. W ostatnim czasie udostępniła zdjęcie z salonu. Okazuje się, że perfekcyjna architekta nie zawsze ma porządek w domu.

Dowód, że ktoś tu jednak mieszka (…)To po prostu zwykły burdel

- napisała Dorota Szelągowska pod zdjęciem.

Dorota Szelągowska. Źródło: plotek.pl
Dorota Szelągowska. Źródło: plotek.pl
Dorota Szelągowska. Źródło: plotek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN