Nie ulega wątpliwości, że niespodziewane spotkanie osoby publicznej w zwyczajnym, przyziemnym, codziennym miejscu, może być dla wielu obywateli nie lada przeżyciem.

Więc gdy zauważymy osobę medialną w swoim otoczeniu w środku miasta, w aptece czy w kolejce do kasy w supermarkecie, dość często odruchowo sięgamy po telefon, aby uwiecznić ten moment.

Tak się właśnie stało w jednym z supermarketów w Warszawie na Pradze Południe. Na facebookowym koncie “Ronda Wiatraczka”, pojawił się post ze zdjęciem zrobionym z alejki supermarketu.

Przedstawia najprawdopodobniej Agatę Kornhauser-Dudę czekającą grzecznie w kolejce do kasy, nieopodal której stoi ochroniarz w ciemnym garniturze ze słuchawką w uchu. Opis do zdjęcia ma zachęcić do przyjrzenia się mu bliżej - Zobaczcie kto dziś robił zakupy w naszym Auchan na Wiatraku Pan Michał spotkał tam Panią Prezydentową z ochroniarzem Dziękujemy za fotki.

To dość niecodzienny widok, ponieważ pierwsza dama mogłaby zlecić zakupy któremuś z pracowników, a jednak wolała sama udać się po kilka drobiazgów do supermarketu. Internauci rzucili się do komentowania widząc Agatę Kornhauser-Dudę na zdjęciu.

W większości nie były to komentarze sympatyczne, gdyż nawiązywały do niezręcznej sytuacji, w której prezydent Andrzej Duda zapytany o wiedzę na temat cen żywności w Polsce, nie miał o nich zielonego pojęcia.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Pilne wieści o Jarosławie Kaczyńskim. Zapowiedział to, co przewidział jasnowidz. O co chodzi

Zerknij tutaj: Monika Olejnik zdecydowała się wyjawić prawdę na temat Marii Kaczyńskiej. Opisała wszystko ze szczegółami

Nie przegap też tego: Jedna z kurii wydała ważne oświadczenie w sprawie miejscowego cmentarza. Mieszkańcy nie kryją oburzenia. O co chodzi