Monika Olejnik stała się jedną z największych gwiazd dziennikarstwa w Polsce. Wywiady, które przeprowadza, często poruszają najważniejsze kwestie, a jej gośćmi są wpływowe osoby i polscy politycy.

Jednak nie tylko jej program „Kropka nad i” budzi ogromne zainteresowanie. Jak to zwykle bywa w przypadku gwiazd – widzowie bacznie śledzą także życie prywatne lubianej dziennikarki.

Monika Olejnik od lat tworzy szczęśliwy związek

Od 25 lat partnerem Moniki jest Tomasz Ziółkowski. Mężczyzna skradł jej serce, nie był jednak pierwszy – niegdyś Olejnik była zamężna, a jej wybrankiem był Grzegorz Wasowski. Owocem byłego związku jest syn, Jerzy.

Monika Olejnik. Źródło: se.pl
Monika Olejnik. Źródło: se.pl
Monika Olejnik. Źródło: se.pl

Nowy wybranek Moniki Olejnik, Tomasz Ziółkowski, jest przy niej od lat – zaczęli spotykać się w 1996 roku. Teraz mogą się z tego śmiać, ale niegdyś sporo plotkowano o ich relacji.

Wszystko przez sporą różnicę wieku – partner Moniki Olejnik jest o 15 lat młodszy. Właśnie dlatego opinia publiczna na początku szeroko komentowała ten związek, nie zawsze dobrze im życząc.

Uczucie dziennikarki i jej ukochanego skrywa wiele tajemnic

Nawet koledzy Tomasza Ziółkowskiego radzili mu, by odpuścił zdobywanie Moniki Olejnik. Mówiono, że ona ma dla niego za wiele lat, a gdy ich związek stawał się coraz poważniejszy, złośliwi twierdzili, że to on próbuje się wybić na swojej partnerce.

Monika Olejnik. Źródło: se.pl
Monika Olejnik. Źródło: se.pl
Monika Olejnik. Źródło: se.pl

Oczywiście nie taki był cel Ziółkowskiego, a para okazała się być świetnie dobrana. Od 25 lat tworzą zgrany związek i co jakiś czas pokazują się razem, choć raczej nie opowiadają prywatnych szczegółów ze swojego życia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN