Jak zawsze w okresie świątecznym bożonarodzeniowym, ramówka telewizyjna bogata jest w różne pozycje o tematyce bożonarodzeniowej. Nieodzownym elementem od wielu lat programu bożonarodzeniowego w telewizji jest film "Kevin sam w domu", "evin sam w nowym Jorku", "Listy do M", czy "Opowieść wigilijna".

Bożonarodzeniowa ramówka zaciągnąć nas ma przed telewizory

Są to ponadczasowe hity filmowe, których po prostu zabraknąć nie może. Wigilia Bożego Narodzenia w tym roku w programie pierwszym Telewizji Polskiej mijać będzie okraszona kolędami.

Od godziny 13:10 możliwe będzie obejrzenie transmisji z koncertu na Jasnej Górze pod tytułem "Gdy się Chrystus rodzi". Wystąpią tam między innymi Łukasz Zagrobelny, Alicja Majewska, czy Olga Bończyk.

Kolejna porcja kolęd rozpocznie się o godzinie 15:05, wraz z koncertem kolęd odbywającym się w bazylice katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Pelplinie. Program drugi Telewizji Polskiej emitować będzie film "Świąteczne przeznaczenie", będzie także do obejrzenia dokument "Szopka bożonarodzeniowa w Europie", który wyemitowany będzie o godzinie 18:30.

Dalsza część programu jest równie mocno usiana świątecznymi akcentami. TVN7 na przykład w dniu wigilijnym wyemituje film pod tytułem "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" o 20:00, a także "Johnny English: reaktywacja" o godzinie 22:45.

Nie może także zabraknąć w okresie świąt Bożego Narodzenia przygód Asteriksa i obeliksa. Tym razem do obejrzenia będzie część "Misja Kleopatra", a także "Asterix i Obelix kontra Cezar" o godzinie 22:15. Niesamowita ramówka telewizyjna ma zatrzymać nas wszystkich przed szklanymi ekranami. To będą iście rodzinne święta Bożego Narodzenia!

O tym się mówi: W pałacu Buckingham już roi się od bożonarodzeniowych prezentów. Co książęce dzieci znajdą pod choinką

Zerknij: Z aptek w całym kraju wycofano popularny specyfik. Jego zażycie może być niebezpieczne dla zdrowia