Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla wdowy po artyście Krzysztofie Krawczyku niezwykle smutne i samotne. Nie jest tajemnicą, że Ewa Krawczyk najprawdopodobniej spędzi Boże Narodzenie w samotności.

Ewa Krawczyk spędzi święta samotnie

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @krzysztofiewa_krawczykowiefp

Być może, gdyby nie wojowała ze swoim pasierbem o majątek po mężu, mogliby ten czas spędzić razem w zgodzie, wspominając wspólnie zmarłego artystę. Niestety chłodne od dawna stosunki po śmierci Krzysztofa Krawczyka jeszcze bardziej się ochłodziły, a batalia o pieniądze po piosenkarzu utrwaliła zaogniony już konflikt.

Ewa Krawczyk zdana jest obecnie wyłącznie na czyjeś zaproszenie do wspólnego spędzania okresu świątecznego. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku Ewa Krawczyk, wspomina w wywiadzie Święta Bożego Narodzenia, które zwykle spędzała z mężem.

Opowiedziała o pachnącym pierogami z kapustą, choinką i barszczem domu, oraz o mężu ćwiczącym w salonie kolędy przed koncertem świątecznym, odbywającym się w trakcie pasterki w pobliskim kościele.

Jak przyznała, pamięta czasy, w których do Wigilijnej wieczerzy siadało czternaście osób, a potem ta ilość ulegała zmniejszeniu. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi dla Ewy Krawczyk bez ukochanego męża.

Jest to dla niej niezwykle trudny czas - Dostałam kilka zaproszeń, ale z nich nie skorzystam. Chcę być sama. To są święta rodzinne, radosne, a ja się nie nadaję do takich świąt. Pojadę na cmentarz, pojadę do kościoła, wieczorem na pasterkę i wrócę do domu, do mojej Loli - wyznała w wywiadzie wdowa.

O tym się mówi: W pałacu Buckingham już roi się od bożonarodzeniowych prezentów. Co książęce dzieci znajdą pod choinką

Zerknij też tutaj: Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny skomentowała sytuację na granicy. Czy i tym razem naraziła się na krytykę

Nie przegap: Para prezydencka wywołała niemałe poruszenie. Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda dali się ponieść magii świąt. O co chodzi