Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe i bardzo ważne dla wielu osób ponieważ symbolizują nadzieję, a także rodzinę.

W tym czasie wiele osób spotyka się ze swoimi bliskimi, dekoruje dom, ubiera choinkę, obdarowuje się prezentami, szykuje wyjątkowe potrawy i dzieli się opłatkiem. Wiele zagranicznych gwiazd pokazało, jak świętują te dni.

Święta Bożego Narodzenia mają bogatą tradycję nie tylko w Polsce

Ze względu na pandemię koronawirusa wiele gwiazd zrezygnowało z hucznego obchodzenia świąt Bożego Narodzenia. Siostry Kardashian odwołałam swoją słynną świąteczną imprezę.

Kim Kardashian i Kylie Jenner nie zawiodły jednak swoich fanów i opublikowały w mediach społecznościowych masę zdjęć z okresu świąt Bożego Narodzenia. Kylie dodała nawet zdjęcie swojej mamy sprzed kilku lat.

Jak zagraniczne gwiazdy świętują te dni?

W mediach społecznościowych można również znaleźć świąteczne zdjęcia wielu innych gwiazd. Damiano David z włoskiego zespołu Maneskin dodał odważne zdjęcie w czapce Mikołaja.

Shakira opublikowała urocze zdjęcie z puszystym króliczkiem, Mariah Carey wybrała się w śnieżne góry, a David Beckham świętuje Boże Narodzenie z dala od zgiełku miasta.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN