Wielu fanów „M jak Miłość” z uwagą śledzi wszystkie wątki serialu, pamiętając o postaciach, których nie ma już w scenariuszu, a także aktorów, którzy niegdyś wcielali się w rolę bohaterów.

Smutne wieści dla fanów serialu „M jak miłość”.

Z pewnością większość wiernych widzów „M jak Miłość” wie, że Monika Mielnicka na zawsze pożegnała się że z rolą Lilki Banach-Mostowiak. Serialowy Mateusz wciąż nie może się pogodzić z utratą ukochanej.

Mateusz Mostowiak chce poukładać sobie sercowe sprawy z dala od najbliższych, dlatego wybrał się na rejs statkiem. Z tego powodu nie zawita na święta Bożego Narodzenia do Grabiny.

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" zabraknie ważnej postaci - Mateusza Mostowiaka

Fakt ten bardzo zasmuci serialową Barbarę Mostowiak. Na szczęście kobieta będzie mogła liczyć na towarzystwo pozostałych członków rodziny. W Grabinie będą miedzy innymi Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) i Basia (Karina Woźniak).

Niestety rodzina Mostowiaków wciąż nie będzie mogła się pozbierać po tragicznym odejściu Marzenki i Andrzejka. Na szczęście w okresie świąt w domu zapanuje ciepła rodzinna atmosfera.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN