Książę William i Kate Middleton kupili świąteczne prezenty, aby wysłać je do Ameryki dla dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle, Archiego i Lilibet, według królewskiej ekspertki Katie Nicholl.

Książę i księżna Cambridge kupili świąteczne prezenty dzieciom księcia Harry'ego i Meghan Markle pomimo ich rozłamu. Archie i Lilibet prawdopodobnie spędzą sezon świąteczny w Wielkiej Brytanii razem z ojcem i jego królewską rodziną, z dala od Meghn, podczas gdy William i Kate będą w Sandringham ze swoimi dziećmi George'em, Charlotte i Louisem.

W ostatnich miesiącach wiele zrobiono na temat rozłamu między braćmi Williamem i Harrym, a w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey w marcu Harry twierdził, że William był „uwięziony” w systemie królewskim – co podobno wprawiło Williama w furię.

Odkąd Harry i Meghan zrezygnowali ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych w zeszłym roku, Harry widział swojego brata tylko dwa razy – na pogrzebie księcia Filipa i podczas odsłonięcia pomnika ich matki, księżnej Diany.

W przeciwieństwie do innych dzieci, książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Ludwik mają możliwość otwierania prezentów przed większością innych ze względu na długą tradycję królewską.

Książęce świąteczne prezenty

W świąteczny poranek większość dzieci nie może się doczekać, kiedy wybiegnie ze swoich sypialni, aby zobaczyć, jakie prezenty zostawił im Święty Mikołaj i rozerwać je. Ale królewskie dzieci, takie jak książę Jerzy , księżniczka Charlotte i książę Ludwik , nie muszą czekać do wielkiego dnia na niektóre ze swoich prezentów. A wszystko to sprowadza się do tradycji rodziny królewskiej. Zwykle wymieniają się i otwierają prezenty w Wigilię , spuściznę niemieckiego dziedzictwa monarchii.

Tak więc dzieci z Cambridge już otworzyły niektóre ze swoich prezentów przed większością innych brytyjskich dzieci. Charlotte prosiła Świętego Mikołaja o akcesoria dla swojego konia, George o Nintendo, Louis o strój dinozaura i nowe wydanie gry planszowej i przyrząd do skakania, a Archie najprwdopodobniej dostanie zupełnie inny kaliber prezentów - od sprzętu karaoke, przez dinozaura, kucyka i kotka, po perkusję, której Meghan bardzo nie chce widzieć pod choinką z podpisem "Dla Archiego".

O tym się mówi: Lech Wałęsa utyskuje nad swoimi finansami. Jego Święta Bożego Narodzenia będą skromne, gdyż zbankrutował

Zerknij: Ważna wiadomość dla seniorów. ZUS podjął ważną decyzję. Chodzi o grudniowe renty i emerytury