Sam nie liczę na żaden prezent, tylko na żonę. I nie chcę nic od nikogo, żadnego prezentu pod choinkę - pożalił się mediom.

Były prezydent polski Lech Wałęsa bardzo chętnie udziela się medialnie, co niesie ze sobą różnego rodzaju konsekwencje. Bardzo często również w owych mediach zarówno tych komercyjnych, jak i w social mediach chętnie dzieli się swoją finansową niedolą, a swego czasu nawet ogłosił, że poszukuje pracy.

Lech Włęsa uprzedza bliskich za pośrednictwem mediów, że prezentów nie będzie?

Ostatnie medialne doniesienia udowadniają jednak, że nikt nie zechciał Lechowi Wałęsie tej pracy dać. Okazuje się bowiem, że były prezydent Polski kontynuuje swoje utyskiwania na temat własnego bankructwa. W wywiadzie udzielonym jednemu z tabloidów przyznał, że nie posiada już żadnych środków finansowych, przed co może nazwać siebie bankrutem.

Jak donoszą media, były prezydent Polski Lech Wałęsa oświadczył, że czekają go bardzo skromne święta, nie spodziewa się żadnych prezentów, przyznał również że sam nie ma za co owe prezenty kupić. Jak donosi "Pomponik", według słów Lecha Wałęsy jego tragiczny stan finansowy spowodowany jest koniecznością spłaty długów.

Polityk jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, regularnie publikuje różne informacje na temat swoich poglądów politycznych, historycznych osiągnięć z przeszłości, pobytów w różnych kurortach i ośrodkach rehabilitacyjnych.

Nie ukrywa także swoich problemów ze zdrowiem, które mocno uprzykrzyły mu życie w tym roku. Jak pamiętamy, w okresie odwoływania planowych operacji i zabiegów obywateli polskich w wyniku w rządowych decyzji, Lech Wałęsa poinformował na mediach społecznościowych o przebytym zabiegu wymiany rozrusznika serca, który to zabieg był równie ważny, co wszystkie inne odwołane "zwykłemu Kowalskiemu". Kolejny jego problem zdrowotny związany był z cukrzycą, a raczej jej powikłaniem – stopą cukrzycową. Ostatnie doniesienia o tym, że córka polityka spodziewa się ze swoim mężem potomstwa, także nie umknęły uwadze mediów.

Smutne wyznanie byłego prezydenta Lecha Wałęsy odnośnie skromnych Świąt Bożego Narodzenia mogliby przekazać wszyscy Polacy, których budżet domowy został znacznie uszczuplony przez aktualnie panującą sytuację w kraju i na świecie. Nam pozostaje życzyć byłemu prezydentowi Polski zdrowia.

O tym się mówi: Rząd chce zrobić Polakom prezent na Nowy Rok. Sypnie groszem na pewien cel. O co chodzi

Zerknij: Poruszające wspomnienie o prezydencie Lechu Kaczyńskim. Aż trudno powstrzymać łzy wzruszenia