Jak przypomina portal "Super Express", Barbara Kurdej-Szatan naraziła się na spore problemy, w mocnych słowach komentując nagranie z polsko-białoruskiej granicy. Wulgarny i bardzo emocjonalny wpis miał dla niej szereg negatywnych konsekwencji. Nie tylko zalała ją fala krytyki, ale także straciła pracę w "M jak miłość", a jakby tego było mało, sprawą jej postu zajęła się prokuratura. Aktorka na jakiś czas zniknęła z mediów. Teraz powoli wraca i znów komentuje sytuację na granicy.

Barbara Kurdej-Szatan komentuje sytuację na granicy

Nie da się ukryć, że sprawa emocjonalnego wpisu z listopada, w którym aktorka obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej, tak łatwo nie przejdzie do przeszłości i jeszcze przez długi czas może się ciągnąć za aktorką. Wpis aktorki mocno podzielił społeczeństwo. Część osób krytykowała jej zachowanie, podczas gdy inni, stanęli za nią murem.

Basia Kurdej-Szatan z pewnością nie spodziewała się, że skomentowanie zachowania Strażników Granicznych będzie tak brzemienne w skutki. Aktorka straciła pracę w serialu "M jak miłość", a w mediach wylała się na nią fala hejtu. To wszystko bardzo mocno odbiło się na kondycji psychicznej aktorki, która powoli stara się wracać do normalności.

Barbara Kurdej-Szatan znów zaczęła być aktywna w mediach społecznościowch i wróciła na salony. Mało kto się spodziewał, że po ostatnich wydarzeniach, zdecyduje się na ponowne komentowanie sytuacji na granicy Polski i Białorusi. A jednak!

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com

Basia Kurdej-Szatan znów o granicy

Na Instastories aktorki pojawił się wpis, w którym ponownie odnosi się ona do sytuacji na pograniczu, a konkretnie pomocy koczującym tam uchodźcom. Na zdjęciu można zobaczyć biały talerz, który zastał "ozdobiony" drutem kolczastym. Na zdjęciu pojawiło się również hasło "dobro nie zna granic".

Barbara Kurdej-Szatan zachęciła do wsparcia Fundacji Ocalenie, poprzez kupienie talerza bądź wpłacenie dowolnego datku.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com
Wpis Basi Kurdej-Szatan/Instagram @Barbara Kurdej-Szatan

Myślicie, że i tym wpisem Basia Kurdej-Szatan ściągnie na siebie kłopoty?

To też może cię zainteresować: W sieci pojawiło się nagranie z Jarosławem Kaczyńskim. Uwagę internautów przykuła jedna rzecz. Jaka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd chce zrobić Polakom prezent na Nowy Rok. Sypnie groszem na pewien cel. O co chodzi

O tym się mówi: Niewiarygodny pech seniora. Odłożył w ZUS-ie 700 tysięcy złotych, z czego nie dostanie ani złotówki. Jak to się stało