Jak podaje portal "O2", w mediach społecznościowych pojwiło się nagranie z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes Prawa i Sprawiedliwości złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na nagraniu widzimy Kaczyńskiego na tle przepięknej choinki. Internauci zwrócili uwagę na to, co znalazło się właśnie na świątecznym drzewku. O co chodzi?

Jarosław Kaczyński składa życzenia

W czwartek 23 grudnia na profilach Prawa i Sprawiedliwości w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z życzeniami, które składa sam Jarosław Kaczyński. W pierwszych kadrach filmiku możemy dostrzec zbliżenie na litery, które układają się w angielskie słowo "peace", oznaczające "pokój".

Na nagraniu nie mogło zabraknąć oczywiście kota. W tle internauci dopatrzyli się również świątecznych kartek, przepięknego świątecznego drzewka. I to właśnie na tym ostatnim, uwagę wszystkich przykuła wyjątkowa bańka. W oczy rzucił się nie tylko jej złoty kolor, ale także dość nietypowy kształt. Bombka, o której mowa, ma bowiem kształt kaczki.

Bombka na choince/Twitter @Prawo i Sprawiedliwość
Bombka na choince/Twitter @Prawo i Sprawiedliwość
Bombka na choince/Twitter @Prawo i Sprawiedliwość

Życzenia od Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński życzył Polakom nadziei na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Prezes PiS podkreślił, że przyszło nam się mierzyć teraz z trudnym czasem. Zapewnił, że uda nam się przetrwać, jeśli będziemy "silnym i zjednoczonym narodem".

Przy okazji Jarosław Kaczyński podziękował funkcjonariuszom służb mundurowych, które pełnią służbę na granicy polsko-białoruskiej, a także personelowi medycznemu, który walczy z epidemią koronawirusa. "Szczęścia, sukcesu i tej siły, tego zjednoczenia,tej nadziei państwu życzę, z całego serca" - zakończył swoje życzenia prezes PiS.

Co sądzicie o nagraniu?

To też może cię zainteresować: Para prezydencka wywołała niemałe poruszenie. Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda dali się ponieść magii świąt. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poznaj Lilibet. Jak wygląda najmłodsza córka księcia Harry'ego. W sieci pojawiło się zdjęcie dziewczynki

O tym się mówi: Lech Wałęsa utyskuje nad swoimi finansami. Jego Święta Bożego Narodzenia będą skromne, gdyż zbankrutował