Katarzyna Glinka znana jest Polakom przede wszystkim z roli Kasi Górki w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka ma w swoim dorobku jednak dużo więcej produkcji. Grała m.in. w „Klanie”, „Lokatorach” oraz „Na dobre i na złe”.

Utalentowana aktorka pojawiała się również w filmach. Mogliśmy ją podziwiać przede wszystkim w komediach romantycznych, m.in. „Och, Karol 2”, „Na układy nie ma rady” czy „Dlaczego nie!”.

Katarzyna Glinka zmaga się z czymś niezwykle niespotykanym

Katarzyna Glinka jest od dłuższego czasu bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu poinformowała swoich instagramowych obserwatorów o przyjściu na świat jej kolejnego synka, Leosia.

Kasia Glinka została po raz kolejny mamą na początku maja. Jego ojcem jest nowy partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki.

Katarzyna Glinka. Źródło: Instagram.com
Katarzyna Glinka. Źródło: Instagram.com
Katarzyna Glinka. Źródło: Instagram.com

Zakochani poznali się podczas biegu ekstremalnego w Gruzji. Mężczyzna jest bowiem właścicielem firmy, która organizuje Runmageddony. To najpopularniejsze biegi z przeszkodami w naszym kraju.

Diagnoza kompletnie ją zaskoczyła

W ostatnim czasie Katarzyna Glinka podzieliła się intymnym wyznaniem. Okazuje się, że aktorka jest WWO, czyli osobą z wysoką wrażliwością.

Osoby WWO są bardziej wrażliwe w wyniku innej budowy mózgu. Mocniej przetwarzają oni bodźcie zewnętrzne oraz silniej na nie reagują.

Pod zdjęciem Kasi Glinki można przeczytać jakie cechy ma osoba z wysoką wrażliwością. Zaliczają się do nich między innymi: długie analizowanie decyzji, dyskomfort w miejscu z dużą ilością ludzi czy silne przeżywanie stresu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN