Trzy miesiące temu przyszło na świat pierwsze dziecko Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Para pochwaliła się tą cudowną wiadomością w mediach społecznościowych.

Zofia Zborowska musi się zmierzyć z dużym problemem po ciąży

Zofia Zborowska relacjonowała przebieg swojej ciąży zupełnie inaczej niż jej koleżanki celebrytki. Aktorka, choć pochwaliła się w Internecie ciążą (co prawda późno), pokazywała stan błogosławiony z nieco innej strony niż większość ciężarnych.

Zofia Zborowska/Instagram @Zofia Zborowska
Zofia Zborowska/Instagram @Zofia Zborowska

Zosia nie żałowała słów opisujących negatywne stany, które towarzyszyły jej w ciąży. Nie starała się koloryzować i cukierkowo opowiadać o samych zaletach błogosławionego stanu. Teraz, jako świeżo upieczona mama, również szczerze opowiada o swojej codzienności z maluchem.

Niestety, kłopot ten dotyka wiele mam

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona sprawdzają się w roli świeżo upieczonych rodziców. Na Instagramach aktorki i sportowca pojawiły się urocze rodzinne zdjęcia z małą Nadzieją.

Okazuje się, że Zofia Zborowska musi się jednak zmierzyć z niemałym problemem. Aktorka w ostatnim czasie walczy z wypadaniem włosów po ciąży. Niestety, problem ten dotyka większości mam.

T
Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony/ Yt: Telemagazyn

Zofia Zborowska ma jednak na to sposób - rozpoczęła kurację olejkami. Na swoim InstaStories poleciła fanom swoją ulubioną markę produkującą tego typu kosmetyki.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN