Katarzyna Dąbrowska wciela się w postać doktor Wiktorii Consalidy w „Na dobre i na złe”. Od zawsze znakiem rozpoznawczym 36-letniej aktorki są piękne rude włosy. Okazuje się, że Kasia jest jednak gotowa na zmianę wizerunku.

Katarzyna Dąbrowska zaskoczyła internautów swoją przemianą

Kilka miesięcy temu Katarzyna Dąbrowska powiedziała sakramentalne „tak”. Sympatyczna aktorka, która od lat wciela się w postać chirurg Wiktorii Consalidy w serialu „Na dobre i na złe” postanowiła – mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią –wstąpić w związek małżeński w czerwcu bieżącego roku.

Jak wynika z opisów zdjęć na Instagramie, Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub dokładnie 20 czerwca. Ten wyjątkowy dzień odbył się w przepięknej scenerii, dokładnie w pierwszy dzień lata.

Trudno ją rozpoznać w nowej fryzurze

To wielkie zaskoczenie dla fanów sympatycznej doktor Consalidy z „Na dobre i na złe”, ponieważ Katarzyna Dąbrowska od samego początku istnienia w mediach stroni od mówienia o życiu pryeatnym. Okazuje się, że jej wybrankiem, a od 20 czerwca jest reżyser teatralny - Jarosław Tumidajski. Zakochanych można było zobaczyć razem na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2019 roku.

Okazuje się, że Kasia Dąbrowska jest gotowa nie tylko na zmianę stanu cywilnego. W ostatnim czasie na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie w nowym kolorze włosów. Na szczęście to tylko peruka. Jak myślcie, czy aktorka zdecyduje się jednak na blond?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN