Maciej Skrzątek – znany szerszej publiczności jako wróżbita Maciej – jest jednym z najpopularniejszych wróżów w Polsce. Mężczyzna już niejednokrotnie udowodnił jaki wpływ mają planety i inne obiekty w sferze niebieskiej na naszą codzienność.

W ostatnim czasie wróżbita Maciej ostrzegł Polaków przed kolejnymi decyzjami polskiego rządu. Mężczyzna zapowiada, że rozpoczną się trudne czasy.

Wróżbita Maciej ostrzega przed kolejnymi decyzjami władz

Zdaniem wróżbity Macieja położenie Saturna w tak zwanym znaku Wodnika wskazuje na nadejście trudnych czasów. Okresowa retrogradacja tej planety wpłynie na rządzących. Skłoni ich to do narzucania kontroli i reżimu.

Ponadto położenie Jowisza wskazuje na rozpoczęcie demonstracji, strajków i ogólnych sprzeciwów. Polacy będą zaniepokojeni.

Polacy mają się czego bać

Zakończona retrogradacja Plutona może jednak najbardziej namieszać. To właśnie to ciało niebieskie odpowiada za kataklizmy - takie jak trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, pożary. Mało tego, Pluton wpływa również na epidemie, masowe zniszczenia, czy nawet wojny.

Ta niszczycielska energia może ostrzegać przed śmiercią większej liczby ludzi

- napisał wróżbita Maciej w mediach społecznościowych.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN