Serial „M jak Miłość” wciąż cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe wątki. Większość fanów serialu pamięta nawet aktorów, których w telenoweli już nie ma.

W produkcji często pojawiają się nowe twarze, ale również znane postacie z niej odchodzą. Należą do nich między innymi Małgorzata Kożuchowska czy Joanna Koroniewska.

Szokująca wiadomość dla wszystkich fanów serialu „M jak miłość”.

Wszyscy fani serialu „M jak miłość” muszą się zmierzyć z szokującą wiadomością. Jeden z głównych aktorów zdecydował się na odejście z TVP. Czy w najnowszych odcinkach widzowie zobaczą jeszcze Krystiana Wieczorka?

Krystian Wieczorek, który wcielał się w postać Andrzeja Budzyńskiego, przyjął posadę w konkurencyjnej stacji telewizyjnej i pożegnał się z TVP. Aktora nie zobaczymy już w serialu „Komisarz Aleks”, ale na szczęście wciąż pozostanie w „M jak miłość”.

Niestety ten fakt bardzo zmartwił fanów serialu o policjantach. Jak wiadomo, Krystian Wieczorek odgrywa w nim kluczową rolę. Teraz jego dalsze losy już się kończą w tej produkcji.

Znany gwiazdor odchodzi z TVP

Okazuje się, że Krystian Wieczorek nie był w stanie pogodzić roli w „Komisarzu Aleksie” z nowymi projektami. W związku z tym produkcja znalazła już aktora na jego miejsce – jest nim Wojciech Czerwiński znany między innymi z „Korony królów”.

13 listopada o godzinie 20.35 w TVP1 wyemitowany zostanie ostatni odcinek „Komisarza Aleksa” z udziałem Krystiana Wieczorka. Będzie on niezwykle wzruszający! Serialowy Piotr Górski zostanie postrzelony na ochach ukochanej Lucyny i psa Aleksa.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN