Jak podaje portal "Super Express", jazda po alkoholu może kosztować Beatę Kozidrak więcej niż tylko dobre imię. Okazuje się, że gwiazda straci przez to całkiem sporo pieniędzy. Specjaliści nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości.

Kosztowna przejażdżka po alkoholu

Beata Kozidrak przez wiele lat cieszyła się mianem jednej z najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Za występ liczyła sobie nawet 60 tysięcy złotych i na takie gaże mogła liczyć. To kwota, o jakiej mogło tylko pomarzyć wielu polskich artystów. Tylko tego lata Kozidrak wystąpiła przed publicznością na 7 koncertach, a także zaliczyła recital w Sopocie. Dało jej to niemal pół miliona złotych zysku.

Drugie tyle to wpływy z kontraktów reklamowych. Do niedawna była twarzą jednego z najbardziej znanych napojów na świecie. Koncern zdecydował się jednak na wycofanie się ze współpracy z gwiazdą zespołu Bajm.

Medioznawca Wojciech Szalkiewicz w rozmowie z "Super Expressem" wskazuje, że to, jak bardzo sytuacja odbije się na wartości rynkowej piosenkarki w dużej mierzy zależy od tego, jakie działania podejmie gwiazda i jej sztab. Specjalista ocenił, że dobrym posunięciem było szybkie przeproszenie za zaistniałą sytuację.

Szalkiewicz nie ma jednak wątpliwości, że gwiazda Bajmu nie ma teraz szans na kampanię reklamową. Najprawdopodobniej będzie musiała również obniżyć swoje stawki za występy w czasie koncertów. "Popyt na nią przez najbliższe miesiące będzie słaby" - stwierdził medioznawca.

A co wy sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Danuta Szaflarska przeżyła bardzo wiele. Jej życie nie było usłane różami. Tajemnice jej życia wyszły na jaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gdzie najlepiej wybrać się na grzyby, żeby nie wrócić z pustym koszykiem? Mapa grzybów zapewni bogate grzybobranie

O tym się mówi: Odszedł legendarny aktor. Kondolencje płyną z całego świata. Bardzo przykre wieści

Z życia gwiazd: Córka Adama Małysza i jej mąż mieli niespodziewanego gościa na poprawinach. O kogo chodzi