Krzysztof Krawczyk był artystą, jakich mało. Jego muzyka porywała do tańca i zabawy kolejne pokolenia, miał ogromne grono fanów, a i młodzież zachwycała się jego utworami.

Ruszyły prace nad produkcją o Krzysztofie Krawczyku

Gdy na początku kwietnia 2021 roku do mediów dotarły wieści o śmierci wokalisty, cała Polska pogrążyła się w żałobie. Choć dla nikogo nie było tajemnicą, że artysta zmagał się z wieloma chorobami to jednak jego nagła śmierć poruszyła niemal wszystkich Polaków.

Krzysztof Krawczyk/ screen YT
Krzysztof Krawczyk/ screen YT
Krzysztof Krawczyk/ screen YT

W żałobie pogrążyła się żona piosenkarza, Ewa Krawczyk. Ukochana muzyka, z którą żenił się aż cztery razy była z nim do ostatnich chwil życia. Krzysztof Krawczyk miał syna z pierwszego małżeństwa z Haliną Żytkowiak.

Wiadomo, kto zagra legendarnego wokalistę

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka zaczęto się również przyglądać nie tylko twórczości, ale i życiu artysty. Okazało się, że jest o czym mówić. Są nawet rzeczy, których żałował aż do końca swoich dni.

Życie Krzysztofa Krawczyka było niezwykle barwne i zainteresowało nawet… reżyserów! W ostatnim czasie powstał wyreżyserowany przez Michała Siegoczyńskiego spektakl „Chciałem być”.

Opowiada on o twórczości i prywatnym życiu Krzysztofa Krawczyka. W rolę legendarnego gwiazdora wcieli się 42-letni Mariusz Ostrowski. Aktor znany jest z takich produkcji jak: "Polityka", "Podatek od miłości", czy "Czas honoru".

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN