Augustin Egurrola jest jedną z osób, które widzowie dobrze znają i kojarzą ze światem tańca. Trzeba przyznać, że ma on sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o ocenianie umiejętności tanecznych.

Przez wiele lat pojawiał się w roli jurora w programie TVN „You Can Dance”, można go było także zobaczyć w „Mam talent”. W końcu jednak przyszedł czas na zakończenie kariery w stacji TVN i postanowił przejść do Telewizji Polskiej.

Augustin Egurrola nie miał łatwego dzieciństwa

Egurrola sam jest tancerzem – został nawet okrzyknięty mistrzem Polski, jest sędzią w profesjonalnych turniejach, posiada także szkołę tańca Egurrola Dance Studio.

Augustin Egurrola. Źródło: youtube.com
Augustin Egurrola. Źródło: youtube.com
Augustin Egurrola. Źródło: youtube.com

Jego przejściem do TVP zdziwieni byli niemal wszyscy. Znienacka ogłoszono, że znany z TVN juror będzie występować w „Dance Dance Dance”. Teraz Augustin pojawi się również w gronie jury programu „You can dance – nowa generacja”, który również będzie emitowany na TVP.

Juror programu „You can dance” zdecydował się na szczere wyznanie

Podczas nagrań do kultowego programu Augustin Egurrola zdradził, jak wyglądało jego dzieciństwo. Okazuje się, że znany tancerz nie miał lekko.

Mama zapisywała Augustina na ogromną ilość zajęć dodatkowych przez co w młodym wieku rzadko bywał w domu. Jak mały chłopiec Egurrola między innymi uczył się gry na skrzypcach, pływania, czy gry w koszykówkę. Dzięki temu znalazł jednak swoją pasję, jaką jest taniec.

Dużo czasu zajęło mi znalezienie jej

- powiedział na koniec juror programu „You can dance – nowa generacja”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN