Program "Rolnicy. Podlasie” ukazuje codzienne życie rolników z barwnego Podlasia. Widzowie nie tylko są zaskoczeni pięknymi krajobrazami tego regionu, ale również podejściem do życia tamtejszych rolników.

Podlascy rolnicy kochają swoją ziemię i dbają o nią jak o swój największy skarb. Często kultywują dziedzictwo rodziców, czy nawet dziadków.

Rolnicy z Podlasia robią furorę w telewizji

Program "Rolnicy. Podlasie” emitowany jest w niedzielę o godzinie 20:15 na Fokus TV. Okazuje się, że bije on rekordy oglądalności! W telewizji pojawił się już trzeci sezon przygód podlaskich rolników.

Co ciekawe, producenci zdecydowali się na wydłużenie obecnego sezonu aż o 17 dodatkowych odcinków! Dzięki temu fani „Rolnicy. Podlasie” będą mogli śledzić przygody rolników do końca 2021 roku.

Nowy program szybko zyskał ogromną rzeszę fanów

Średnio program o podlaskich rolnikach śledzi aż 995 tys. widzów. Rekord oglądalności padł w finałowym odcinku drugiej serii show – w dniu premiery widziało go aż 1,36 mln osób.

Jeśli produkcja wciąż będzie cieszyć się tak ogromną popularnością, prawdopodobnie ruszy również czwarty sezon programu. Oglądaliście kiedyś „Rolnicy. Podlasie”? Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN