Program TVN „Projekt Lady” budzi ogromne emocje. Historie uczestniczek, które do niego trafiają, są kontrowersyjne i nierzadko aż trudno w nie uwierzyć.

Show zyskało wielu widzów, którzy interesują się, czy młodym dziewczynom uda się nabrać ogłady i zamienić w prawdziwe damy. W programie dziewczyny szukają swojej drogi pod okiem mentorek – Małgorzaty Rozenek – Majdan, Dr Ireny Kamińskiej - Radomskiej i Tatiany Mindewicz – Puacz.

Smutne wieści dla fanów programu „Projekt Lady”

Okazuje się, że kolejne sezon „Projektu Lady” nie pojawi się w TVN. Show zostało ściągnięte z głównej anteny i teraz będzie można je obejrzeć na TVN7.

Wiele fanów jest zasmuconych tą nowiną i boi się, że niebawem telewizja TVN kompletnie przestanie emitować popularny program.

Nic bardziej mylnego, okazuje się, że TVN chce przede wszystkim trafić do młodszej widowni. Ponadto menadżer Małgorzaty Rozenek – Majdan, Wiktor Krajewski, jest przekonany, że nazwisko jego klientki jest gwarantem wysokiej oglądalności.

Show zostanie ściągnięte z głównej anteny TVN

Mało tego, mężczyzna zauważył, że na antenie TVN 7 pojawiło się w ostatnim czasie wiele telewizyjnych hitów, które cieszą się równie dużą popularnością co znane stacje.

To idealne miejsce na program, którego twarzą jest Małgorzata

- powiedział na koniec menadżer Małgorzaty Rozenek – Majdan w rozmowie z portale Pudelek.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN