Paweł Królikowski, znany i ceniony aktor, cierpiał na chorobę neurologiczną już od wielu lat. Niestety, gwiazdor zmarł 27 lutego 2020 roku nad ranem.

Nieprawdopodobna wiadomość dla fanów „Ranczo”

Paweł Królikowski nie należał do osób, które lubiły żalić się czy uskarżać. Wielu jego kolegów po fachu, nawet tych, którzy pracowali z nim przy tych samych produkcjach, nie wiedziało, że ma takie problemy zdrowotne.

Aktor za wszelką cenę próbował ukrywać swoją chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy trafił do szpitala.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski. Źródło: Youtube tvnpl
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski. Źródło: Youtube tvnpl

Aktor był świadomy, że inne gwiazdy i widzowie sporo mówią na temat jego zdrowia. Nie chciał jednak, by było to głównym tematem mediów, więc starał się nie pokazywać, że cokolwiek jest nie tak.

Paweł Królikowski pojawi się w najnowszych odcinkach serialu

W latach 2005 – 2016 mogliśmy zobaczyć śp. Pawła Królikowskiego w serialu „Ranczo. Produkcja ta z całą pewnością należała do grupy seriali kultowych, które swoją popularnością i oglądalnością biją pozostałe na głowę.

„Ranczo” oficjalnie po raz ostatni wyemitowano w roku 2016, jednak trwały nieustanne spekulacje o powrocie. Śmierć Pawła Królikowskiego w lutym 2020 roku, który wcielał się w jedną z głównych postaci pokrzyżowała te plany.

Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube

Teraz ponownie rozpoczęto rozmowy dotyczycące powrotu serialu na ekrany. Okazuje się, że w produkcji może wystąpić sam zmarły Paweł Królikowski. Jak to możliwe?

Jak zdradził w rozmowie z portalem Jastrząb Post reżyser Wojciech Adamczyk, Paweł Królikowski mógłby pojawić się w najnowszych odcinkach dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii.

W rozmowie z Onetem Beata Olga Kowalska, czyli znana z „Ranczo” żona doktora Wezóła, zdradziła nieco więcej szczegółów. Postać Pawła Królikowskiego powróciłaby dzięki wykorzystaniu wcześniej nagranych fragmentów scen.

Paweł Królikowski. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Paweł Królikowski. Źródło: Youtube GOSSIP TV

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN