Ewa Farna należy do tych gwiazd, które raczej niechętnie dzielą się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Na jej profilach w mediach społecznościowych rzadko pojawią się rodzinne zdjęcia.

Niespodziewana decyzja męża Ewy Farnej

Ewie Farnie udaje się z sukcesem łączyć życie rodzinne z karierą muzyczną. Piosenkarka wyszła za mąż w 2017 roku, a jej wybrankiem okazał się kolega z zespołu, Martin Chobot. Dwa lata później para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Artura.

Ewa Farna/ YouTube @Ewa Farna
Ewa Farna/ YouTube @Ewa Farna

Okazuje się, że w życiu Ewy Farnej i Martina Chobota kończy się jednak pewien etap. Na Instagramie artystki pojawił się post z informacją, która zasmuciła fanów.

Martin Chobot nie ma konta w mediach społecznościowych, dlatego postanowił opublikować kilka słów za pomocą konta Ewy Farnej. Mężczyzna podjął zaskakującą decyzję – z końcem roku zakończy swoją przygodę z zespołem Ewy.

Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi co potrafiłem a on mi to, co najważniejsze – rodzinę

- dodał Martin Chobot.

Piosenkarka opublikowała smutny wpis

Ukochany Ewy Farnej dodał również, że chciałby odnaleźć radość z koncertowania, którą niestety zagubił.

Jak widać na zdjęciu zamieszczonym w mediach społecznościowych wokalistki, Ewa i Martin są ze sobą bardzo szczęśliwi i pomimo lat ich uczucie nie osłabło. Na fotografii widzimy, jak zakochani czule się obejmują.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN