Kuba Wojewódzki już od lat udziela się w mediach, a jego działalność przyniosła mu równie wielu fanów, jak i wrogów. Showman znany jest ze swojego ciętego języka, od 20 lat pracuje nad własnym formatem i współpracuje również z radiem.

W ostatnim czasie podzielił się w mediach społecznościowych zaskakującą decyzją. Program Kuby Wojewódzkiego z końcem roku zniknie z telewizji TVN.

Kuba Wojewódzki dodał obszerny wpis na temat dziennikarstwa

Kuba Wojewódzki wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Kochający luksus dziennikarz, podsyca kolejne plotki na jego temat, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Kuba Wojewódzki/ instagram: kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki/ instagram: kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki/ instagram: kuba_wojewodzki_official

W ostatnim czasie gwiazdor TVN-u pojawił się z okazji 20-lecia jego programu w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”. Tam nie szczędził gorzkich słów w stronę Małgosi Rozenek-Majdan, samej śniadaniówki, czy innych gwiazd TVN-u.

Fakt ten nie spodobał się Edwardowi Miszczakowi, który natychmiast wezwał Wojewódzkiego na rozmowę. Po tym dziennikarz ogłosił zakończenie programu „Kuba Wojewódzki talk-show”.

https://www.instagram.com/p/CTmBod3Id1A/?utm_source=ig_web_copy_link

Michał Wiśniewski zmiażdżył go trzema słowami

Kolejnego dnia Kuba Wojewódzki opublikował kolejny wpis, w którym poruszył temat dziennikarstwa. Zauważył, że wielu dziennikarzy nie pracuje tak, jak powinno. Wielu z nich nie weryfikuje źródeł i nie poszukuje rzetelnych informacji, a przez to celebryci wykorzystują ich do rozgłosu.

Michał Wiśniewski, który również znany jest z ciętego języka, krótko skomentował obszerny wpis Kuby Wojewódzkiego. Mężczyzna w trzech słowach rozpętał burzę.

I kto to mówi…

– napisał krótko Michał Wiśniewski.

Jak myślicie, Kuba Wojewódzki odniesie się do słów lidera zespołu „Ich Troje”?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN