Tomasz Kot jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej lubianych polskich aktorów. Wiele osób uważa, że trudno jest go nie lubić, ponieważ jego poczucie humoru i dystans do siebie wzbudzają ogromną sympatię.

Niełatwo znaleźć w życiorysie Tomasza Kota ciemne strony, więc albo aktor ich nie ma, albo bardzo dobrze je ukrywa. Mężczyzna niechętnie opowiada również o swoim życiu prywatnym, a okazuje się, że jego żona to prawdziwy skarb!

Tomasza Kota opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją żoną

Piękna żona aktora, Agnieszka Olczyk-Kot również jest związana z filmem. Kobieta ukończyła Wydział Operatorski w Katowicach i pracowała nad zdjęciami do takich produkcji jak: „Franciszek”, „Wyścig”, „Kaszel umarlaka”, „Jadę do ciebie Agnieszko” czy „Próba mikrofonu”. Żona Tomasza Kota zajmuje się również fotografią.

Para doczekała się dwojga dzieci – Blanki i Leona. W mediach trudno jest jednak znaleźć rodzinne zdjęcia Kotów. Tomasz pilnie strzeże prywatności swojej rodziny i wiele lat z pomocą policji i prawników walczył z paparazzi.

Agnieszka Olczyk-Kot wygląda olśniewająco

W mediach społecznościowych Tomasz Kot pokazuje jedynie to, co sam uważa za stosowne. W ostatnim czasie aktor opublikował zdjęcie ze swoją piękną żoną Agnieszką.

Para wybrała się na 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Jak widać na opublikowanym przez Tomasza Kota zdjęciu, świetnie się bawi na uroczystym wydarzeniu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN