Katarzyna Łaska to polska wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa. To właśnie jej głosem mogli zachwycać się fani Krainy Lodu. Kasia zaśpiewała piosenkę „Mam tę moc”, a także „Chcę uwierzyć snom”.

Katarzyna Łaska opowiedziała o ceremonii wręczenia Oscarów

Oprócz tego Kasia Łaska użyczyła głosu Elsie i wielu innym postaciom w filmach animowanych. Głos znanej piosenkarki mogliśmy usłyszeć w jednej z części Madagaskaru, Pamiętnika Księżniczki, Księdze dżungli, High School Musical oraz w Pingwinach z Madagaskaru.

Kasia Łaska. Źródło: instagram.com
Kasia Łaska. Źródło: instagram.com
Kasia Łaska. Źródło: instagram.com

Naprawdę głośno o Kasi Łasce zrobiło się na początku 2020 roku, kiedy to pojawiła się na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. Piosenkarka zaśpiewała gościnnie fragment piosenki z Krainy Lodu II „Chcę uwierzyć snom” z Idiną Menzel.

Gwiazda mogła liczyć na prawdziwe luksusy

Okazuje się, że Katarzyna Łaska mogła liczyć w Stanach Zjednoczonych na prawdziwe luksusy. Organizatorzy wydarzenia niezmiernie o nią zadbali. Piosenkarka wypoczywała przed i po gali w ekskluzywnym hotelu, w którym kręcona „Pretty Woman”.

Portal Jastrząb Post spytał Kasię Łaskę o to, czy udało jej się poznać gwiazdy światowego kina. Wokalistka uważa jednak, że zaczepianie światowych gwiazd na takiej imprezie jest niekulturalne i wolała nie zagadywać do nich na siłę. Udało jej się jednak porozmawiać z Joaquin Phoenix’em.

To jest koktajl party, każdy po imprezie jest w swoim towarzystwie

- dodała Kasia Łaska.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN