Na początku sierpnia 2021 roku Antoni Królikowski i Joanna Opozda stanęli na ślubnym kobiercu. Na weselu zakochanych nie brakowało znakomitych gości, wspaniałej zabawy, kosztownych sukni ślubnych, czy paparazzi. Ślubne wspaniałości Joanna i Antoniego szeroko opisano na łamach tabloidów.

Fani Antka Królikowskiego nie przeszli obojętnie obok najnowszego wpisu aktora

7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na Woli w Warszawie stało się coś niezwykle ważnego i wyjątkowego w życiu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Mówiąc sobie "tak" przed ołtarzem zawarli jedną z najpiękniejszych "umów", jaka mogą zawrzeć między sobą kochający się ludzie. Św. pamięci Paweł Królikowski z pewnością z duma patrzył na to cudowne wydarzenie.

Ślub odbył się w wytwornym pałacu, ale paparazzi zwrócili uwagę na auto, jakim młoda para jechała na uroczystość. Było to lamborghini urus, niezwykle luksusowe auto, którego wypożyczenie mogło kosztować nawet 2 400 złotych.

Internauta zwrócił uwagę na jeden ważny szczegół

Zarówno Joanna Opozda, jak i Antek Królikowski długo nie odpoczywali po ślubie. Para szybko wzięła się do pracy i obydwoje realizują teraz swoje zawodowe projekty.

W ostatnim czasie Antoni Królikowski opublikował wpis, w którym pochwalił się, że rozpoczął pracę nad nowym filmem. Jeden z internautów zauważył ważny szczegół na opublikowanym zdjęciu – na ręce aktora zabrakło obrączki.

Gdzie obrączka?

- zapytał krótko internauta.

Antoni Królikowski nie odpowiedział jednak na jego zaczepkę, dzięki czemu uniknął zbędnej dyskusji.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN