Paulina Sykut - Jeżyna bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych prezenterek oraz dziennikarek w Polsce. Kobieta od samego debiutu na szklanym ekranie, a więc kilkanaście lat związana jest ze stacją Polsat i do tej pory zebrała całe mnóstwo wiernych fanów, którzy chętnie śledzą jej życie w mediach społecznościowych.

Najnowsze zdjęcie Pauliny Sykut - Jeżyny zrobiło furorę w sieci

Poza prowadzeniem prognozy pogody oraz kilku programów rozrywkowych, kobieta była prowadzącą wielu imprez masowych, takich jak imprezy sylwestrowe czy plebiscyty muzyczne.

Prywatnie związana jest z Piotrem Jeżyną od roku 2011 – para doczekała się córki Róży, która aktualnie ma cztery lata.

Paulina Sykut-Jeżyna chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zarówno zdjęcia ukazujące sytuacje związane z pracą, jak i z życiem prywatnym.

To nieprawdopodobne, jak prezenterka upodobniła się do znanej piosenkarki

W ostatnim czasie Paulina Sykut – Jeżyna zdecydowała się na udział w kultowym programie „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Znana prezenterka w ostatnim odcinku wcieliła się w Natalię Nykiel.

Fani Pauliny Sykut - Jeżyny byli zachwyceni zarówno jej występem, jak i charakteryzacją na znaną piosenkarkę. Jak Wam się podobał wokal prezenterki?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN