Sylwia Peretti to uczestniczka popularnego show „Królowe życia”. Kobieta szybko stała się konkurencją dla Dagmary Kaźmierskiej. Trzeba jednak przyznać, że program jest pełen barwnych osobowości – w końcu to właśnie one przyciągają widzów. Show zdobyło popularność już od pierwszych odcinków dzięki postaciom o niesamowitych, niecodziennych charakterach i ogromnej charyzmie.

Gwiazda programu „Królowe życia” zdradziła ile wydała na swój bajeczny ślub

Bohaterowie show „Królowe życia” potrafią zadziwić wieloma rzeczami - podróżami czy zakupami, na które nie każdy może sobie pozwolić, oraz zachowaniem, które wywołuje skrajne emocje.

Sylwia Peretti jest „królową życia”, która szybko zyskała popularność. Mało tego, okazuje się, że można było ją już wcześniej zobaczyć w telewizji.

Sylwia prowadziła wcześniej restaurację, która wiele sezonów temu przeszła – nieudaną dodajmy – rewolucję za sprawą Magdy Gessler. Na ten trop wpadli widzowie show TTV, którzy skojarzyli oba wątki.

Piękna suknia, cudowna oprawa i prawdziwy pałac mogły sporo kosztować

Dużo się jednak od tego czasu zmieniło. Sylwia Peretti stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie TTV „Królowe życia”, a teraz ma już kolejnego męża.

Bajeczny ślub Sylwii Peretti odbył się w pałacu Goetza w Brzesku nieopodal Krakowa. Przyjęcie było pełne niespodzianek – między innymi dla gości wystąpił gwiazdor disco polo - Kordian Cieślik.

Trzeba przyznać, że wesele Sylwii Peretti i jej ukochanego było jak z bajki! Piękna suknia, cudowna oprawa i prawdziwy pałac robią wrażenie. Ile para zapłaciła za wszytskie atrakcje?

Nie liczyłam, do tej pory nie wiemy, ile wyszło i mamy to gdzieś. Ważne, że było spektakularnie

- powiedziała krótko Sylwia Peretti w rozmowie z Pudelkiem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN