Debbie Frank przez długi czas pracowała dla księżnej Diany. Znana astrolożka była bliską przyjaciółką księżnej, a ostatnio zdecydowała się na przepowiedzenie przyszłości Meghan I Harry’ego.

Królewska astrolog przewidziała przyszłość Meghan i Harry’ego

W 2018 roku Debbie Frank zdradziła, jak będzie wyglądać życie Meghan Markle w rodzinie królewskiej. Astrolożka stwierdziła, że wybranka Harry’ego będzie czuć się podobnie jak księżna Diana – będzie odizolowana i samotna.

Liczne tradycje i protokoły będą ją przytłaczać, a trudnym okresie nie będzie miała osoby, do której mogłaby się zwrócić. Z tego powodu para będzie planowała wyjazd za granicę.

Kobieta wcześniej pracowała dla księżnej Diany

Jak widać, przepowiednia Debbie Frank się sprawdziła. Od kilku miesięcy książę Harry i Meghan MArkle mieszkają w słonecznej Kalifornii. Co ciekawe, Debbie Frank przewidziała również kolejną ciążę Meghan Markle.

Debbie Frank zapewnia, że Meghan Markle i książę Harry są wspaniałą parę i jeszcze zaskoczą cały świat kolejnymi odważnymi działaniami.

meghan, harry, screen yt
meghan, harry, screen yt
meghan, harry, screen yt meghan, harry, screen yt

Otworzą nasze oczy i podniosą świadomość na cele charytatywne

- powiedziała na koniec astrolożka.

Jak myślicie, jej przepowiednie są wynikiem tajnej mocy czy raczej całkowitym przypadkiem?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN