Ula Chincz stała się rozpoznawalna w szerszym gronie dzięki prowadzeniu programów takich jak "Pytanie na śniadanie", "Dzień Dobry TVN", czy tematycznych programów na TVN Style. Obecnie dziennikarka prowadzi w Internecie własny blog o nazwie "Ula Pedantula".

Ula Chincz opowiedziała o kulisach swojej pracy w telewizji

Jakiś czas temu Ula Chincz zrezygnowała z pracy dla stacji TVN i skupiła się na rodzinie i rozwoju swojego kanału na YouTube - „Ula Pedantula”.

W rozmowie z Magdą Mołek wyznała, że praca dziennikarska nigdy nie była jej wymarzoną profesją, mimo tego, że tworzyła program o sprzątaniu w paśmie śniadaniowym stacji.

Gwiazda dała do zrozumienia, że w trakcie pracy dla TVN większą część pensji wkładała w rozwój kanału na YouTube. Był to bardzo trudny moment, szczególnie, że niemal nieustannie nie było jej w domu i była poświęcona pracy całkowicie. Na tym ucierpiała jej rodzina, w tym dziecko.

Wiadomość spadła na dziennikarkę i jej rodzinę jak grom z jasnego nieba

Teraz Ula Chincz może więcej czasu poświęcić swojej rodzinie. Treaz w szczególności potrzebuje ona wsparcia dziennikarki.

Okazuje się, że Ula Chincz i jej rodzina mierzy się z ogromną stratą. Dziennikarka pożegnała swoja teściową.

Ula Chincz zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający wpis, w którym opisała jak wspaniałą osobą była pani Teresa. Rodzina dziennikarki będzie tęsknić za jej dobrocią i troską.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN