Rodzina królewska jest ulubionym tematem mediów na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że najwięcej sensacji dostarcza im Harry oraz jego żona Megan. Tak i jest tym razem.

Meghan Markle i książę Harry zostali wygwizdani przez uczestników gali National Television Awards

Nie od dziś wiadomo, że książę Harry i Meghan Markle nie żyli w zgodzie z resztą rodziny królewskiej. Ich poglądy i priorytety były różne, zaś księżna nie była lubiana na brytyjskim dworze i nie zyskała także sympatii opinii publicznej.

Księżna Kate, Meghan Markle/Youtube @Entertainment Tonight,
Księżna Kate, Meghan Markle/Youtube @Entertainment Tonight,

Na początku 2020 roku Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia książęcych obowiązków. Para postanowiła przenieść się do słonecznej Kalifornii. Mówi się, że stosunki Sussexów z pozostałymi członkami monarchii ochłodziły się jeszcze bardziej po emisji wywiadu u Oprah Winfrey.

Nikt nie spodziewał się takiego zachowania

Podczas wywiadu Meghan Markle zdradziła wiele pikantnych szczegółów z życia monarchii, które jednak poprawniej powinno nazwać się zarzutami w ich kierunku. Meghan oskarżyła ich między innymi o rasizm a także o prześladowanie psychiczne.

Wywiad nie tylko nie spodobał się członkom rodziny królewskiej, ale również pozostałym Brytyjczykom. Podczas gali National Television Awards wyemitowano klip, który przedstawił wszystkie najważniejsze telewizyjne momenty bieżącego roku.

Meghan Markle/ YT
Meghan Markle/ YT
Meghan Markle/ YT

Gdy na telebimie pojawiły się urywki wywiadu Meghan Markle i księcia Harry’ego u Oprah Winfrey, uczestnicy gali zaczęli głośno gwizdać. Informator magazynu "Daily Mail" zapewnia, że gwizdy były bardzo donośne.

Książę Harry/ screen YT
Książę Harry/ screen YT
Książę Harry/ screen YT

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN