Wielu fanów „M jak Miłość” z uwagą śledzi wszystkie wątki serialu, pamiętając o postaciach, których nie ma już w scenariuszu, a także aktorów, którzy niegdyś wcielali się w rolę bohaterów.

Wielka przemiana gwiazdy znanej z serialu „M jak miłość”

Z pewnością większość wiernych widzów „M jak Miłość” wie, że Monika Mielnicka na zawsze pożegnała się że z rolą Lilki Banach-Mostowiak. Aktorka sama – wraz z wydatnymi szczegółami zza kulis produkcji – poinformowała w swoich social mediach.

Serialowy Mateusz, zrozpaczony zdradą ukochanej żony, która wróciła z Australii z nowym kochankiem nie rzuci się jednak do rzeki, a ruszy w podróż z tajemniczym mężczyzną.

Tak odważnego kroku fani kompletnie się nie spodziewali

21-letnia Monika Mielnicka nie tylko pożegnała się z rolą w znanym serialu, ale również ze swoim dotychczasowym wyglądem. Aktorka odważyła się na sporą zmianę.

Fani serialu „M jak miłość” pamiętają ją jako grzeczną dziewczynę z długimi brąz włosami i grzywką. Teraz serialowa Lilka postawiła na… blond!

Mało tego, aktorka znacznie skróciła włosy. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej, a fani wciąż nie mogą uwierzyć, że Monika zdecydowała się na tak odważny krok. Pasuje jej nowa fryzura?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN