„The Voice of Poland” to lubiany przez Polaków program, w którym odkrywane są nowe talenty wokalne. Aktualnie trwa jego jedenasta edycja. Osoby o najpiękniejszych głosach w kraju walczą o tytuł najbardziej utalentowanych.

Program emitowany jest już od dziesięciu lat, a niebawem rozpocznie się dwunasta edycja show. Okazuje się, że przyniesie ona wiele niespodzianek.

Wielkie zmiany w programie „The Voice of Poland”

Jesienią ponownie do ramówki powróci popularny muzyczny format „The Voice of Poland”. Po długim czasie oczekiwania ujawniono kogo zobaczymy w rolach trenerów i prowadzących.

Od początku wiadomo już było, że w nastepnej czyli dwunastej edycji powrócą członkowie grupy Afromental – Tomson oraz Baron. Oprócz nich zobaczymy powracającego Marka Piekarczyka i Justynę Steczkowską.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube The Voice of Poland
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube The Voice of Poland

Legenda polskiej muzyki rockowej i popularna piosenkarka po raz ostatni trenowali uczestników programu w piątej edycji, czyli aż sześć lat temu!

Zmiana składu jurorskiego i grona prowadzących to dopiero początek

Świetną wiadomością jest też potwierdzenie udziału w show „The Voice of Poland” Sylwii Grzeszczak. Artystka zapowiedziała, że na scenie programu poszukuje także inspiracji dla samej siebie.

Prowadzącymi programu będą wciąż Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska. Jednak za kulisami uczestników wspierać będzie debiutujący w „The Voice of Poland” Aleksander Sikora.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN