Robert Makłowicz jest znanym polskim kucharzem. Mężczyzna podróżuje po różnych zakątkach świata i nagrywa przepisy z przeróżnych miejsc. Dzięki niemu widzowie mogą nie tylko poznać nowe przepisy, ale także nowe produkty i kulturę mieszkańców danego regionu.

Wspaniała wiadomość dla fanów Roberta Makłowicza

Robert Makłowicz znany jest z gotowania z różnych zakątków świata. Mężczyzna w swoim programie przedstawiła nowe dania z różnych zakątków świata.

Mężczyzna niestety odczuł skutki koronawirusa. Stacja TVN zakończyła współpracę z kucharzem i przez to mężczyzna został bez pracy. Była to bardzo zaskakująca informacja dla Makłowicza. Na szczęście mężczyzna szybko zaczął działać i rozpoczął działalność w sieci.

Znany kucharz zawita do Rzeszowa

Oprócz tego Robert Makłowicz realizuje również inne projekty. Jednym z nich jest festiwal kulinarny "Karpaty na Widelcu". Już w ten wtorek, 14 września, znany restaurator zawita do rzeszowskiego Hotelu Prezydenckiego i ustali z tamtejszymi restauratorami, szefami kuchni czy hotelarzami szczegóły wydarzenia.

Festiwal kulinarny jest efektem współpracy Roberta Makłowicza z Konradem Fijołkiem. Pierwsza edycja wydarzenia zaplanowana jest na 2022 rok.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN