Lech Wałęsa to znany polski polityk, a także były prezydent kraju. To postać bardzo znana nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla, a w latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatnimi czasy polityk słynie ze swoich ostrych wypowiedzi i zastanawiających poglądów.

Lech Wałęsa ma poważne kłopoty zdrowotne

Lech Wałęsa od lat choruje na cukrzycę. W ostatnim czasie stan jego zdrowia się pogorszył i polityk trafił do szpitala ze względu na stopę cukrzycową.

Byłemu prezydentowi groziła nawet amputacja stopy. Teraz na szczęście stan jego zdrowia się nieco polepszył.

Lech Wałęsa/ YouTube @Gazeta Wyborcza
Lech Wałęsa/ YouTube @Gazeta Wyborcza

Jak zdradził syn Wałęsy, rodzina byłego prezydenta RP stale namawia go do tego, by zdrowiej się odżywiał i prowadził zdrowszy styl życia.

Polityk zdradził jak wygląda jego codzienne życie

Teraz Lech Wałęsa zdał sobie sprawę z powagi sytuacji i stara się bardziej zadbać o swoje zdrowie. Okazuje się, że na co dzień polityk potrzebuje pomocy od najbliższych.

Mnie trzeba odprowadzić, zawieźć, przywieźć, wsadzić do samochodu

- wyznał w rozmowie z reporterem Super Expressu.

Lech Wałęsa/Youtube @Onet News
Lech Wałęsa/Youtube @Onet News

Codzienność polityka nie jest łatwa. Miejmy nadzieję, że Lech Wałęsa niebawem poczuje się lepiej.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN