Jak przypomina portal "Lelum", na początku września ruszyła kolejna edycja programu "Mam talent" emitowanego przez TVN. Już w pierwszych odcinkach widzowie nie mogli narzekać na brak emocji. Tym bardziej, kiedy zasiadająca w jury programu Agnieszka Chylińska zdecydowała się przerwać występ jednego z uczestników. Dlaczego zdecydowała się to zrobić?

Agnieszka Chylińska przerwała występ

Agnieszka Chylińska należy do osób, które nie mają problemu, żeby otwarcie mówić co myślą, niezależnie od tego, jak wiele kontrowersji może tym wzbudzić. Jej bezkompromisowość dała o sobie znać w czasie występu 23-letniego Fabiana Piątkiewicza, który zdecydował się wziąć udział w programie "Mam talent".

Fabian Piątkiewicz w "Mam talent"/ YouTube @TVN Talent Show
Fabian Piątkiewicz w "Mam talent"/ YouTube @TVN Talent Show
Fabian Piątkiewicz w Mam talent/ YouTube @TVN Talent Show

Już w pierwszym odcinku talent show nie zabrakło występów, które zachwycały i tych, które raczej trudno było uznać za szczególnie udane. Jednym z pierwszych uczestników nowej edycji "Mam talent", był Fabian Piątkiewicz. 23-latek zdecydował się wykonać utwór Franka Sinatry "Fly Me To The Moon".

Widownia zgromadzona na przesłuchaniach wydawała się zachwycona. Agnieszka Chylińska zdecydowała się przerwać niespodziewanie występ Piątkiewicza. Zrobiła to wciskając nie tylko swój przycisk ze znakiem "X", ale także przyciski pozostałych członków jury. Artystka zdecydowała się na ten krok nie będąc w stanie dłużej słuchać wykonania 23-latka. Występ możecie zobaczyć tutaj.

Agniszka Chylińska w "Mam talent"/YouTube @ TVN Talent Show
Agniszka Chylińska w "Mam talent"/YouTube @ TVN Talent Show
Agniszka Chylińska w Mam talent/YouTube @ TVN Talent Show

A jak wam podobał się jego występ? Podzielacie opinię Agnieszki Chylińskiej?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: