Zmarły Krzysztof Krawczyk miał za sobą kilka małżeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Jak się okazuje Krawczyk Junior nie ma dobrych relacji z wdową po Krzysztofie Krawczyku.

Zaskakujące słowa Krzysztofa Krawczyka Juniora

Krzysztof junior Krawczyk jest człowiekiem mocno doświadczonym życiowo. W wieku 14-lat przeżył bardzo ciężki wypadek samochodowy. Wraz z Krzysztofem Krawczykiem uderzyli w drzewo. Muzykowi nie stało się nic poważnego, jedna jego syn do dzisiaj potrzebuje stałej opieki.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN

Krzysztofa Krawczyk Junior zmaga się aktualnie z bardzo trudną sytuacją finansową. Niebawem ruszy rozprawa, w której będzie walczyć o część spadku po zmarłym ojcu.

To zaskakujące, jak wyglądają relacje żony Krzysztofa Krawczyka z jego synem

Relacje pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem nigdy nie były łatwe. Jak informuje Krzysztof Cwynar, kobieta utrudniała Krzysztofowi Juniorowi kontakty z ojcem.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, Junior próbował porozmawiać z Ewą Krawczyk. Jego rozmowa zakończyła się jednak atakiem padaczki, która jest konsekwencją wypadku samochodowego.

Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Teraz też tak może być, ale ta rozprawa jest bardzo ważna dla mojej przyszłości, więc zbieram siły

- powiedział Krzysztof Krawczyk Junior w rozmowie z portalem Pomponik.

Syn legendarnego piosenkarza chce za pieniądze ze spadku kupić swoje pierwsze własne mieszkanie, wesprzeć swojego 15-letniego syna oraz kontynuować dzięki nim rehabilitację – renta mężczyzny wynosi około 1000 zł. Czy mu się uda?

Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube
Krzysztof Krawczyk Junior/Youtube

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN