Kilka miesięcy temu Dorota Rabczewska zaskoczyła wszystkich fanów oznajmiając, że się rozwodzi. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły, które zaważyły na jej decyzji.

Kolejne przykre chwile w prywatnym życiu Dody

Informacja o rozstaniu z Emilem Stępniem wyszła na jaw dopiero kilka miesięcy temu, jednak doszło do niego znacznie wcześniej o czym mało kto wiedział nawet z najbliższego otoczenia Dody.

Cała sytuacja doprowadziła do poważnego kryzysu, który często ukrywany był pod powierzchownym uśmiechem gwiazdy. Co ciekawe, to właśnie czas pandemii i lockdownu pomógł Dodzie odzyskać siły i dojść do siebie.

Doda/ YouTube @Plejada
Doda/ YouTube @Plejada

Artystka zdradziła, że miała wówczas dużo czasu by zająć się swoim zdrowiem psychicznym i ponownie nabrać energii do aktywności zawodowych. W ostatnim czasie Doda ponownie zaznaczyła swoją obecność w polskich show-biznesie.

Tego wokalistka kompletnie się nie spodziewała po swoim mężu

Dodę i Emila Stępnia wciąż jednak coś łączy. Para stworzyła wspólnie film „Dziewczyny z Dubaju”. Piosenkarka, pomimo zawirować w życiu prywatnym, chce się zachować profesjonalnie i zorganizować długo wyczekiwaną premierę.

Dorota Rabczewska/Youtube
Dorota Rabczewska/Youtube

Emil Stępień nie podchodzi jednak do sprawy na poważnie. Okazuje się, że mężczyzna wysyłał do wielu kobiet wiadomości z zaproszeniem na przedpremierowe oglądanie „Dziewczyn z Dubaju”.

Załamana Doda obawia się, że przez niepoważne zachowanie ex partnera w sieci pojawią się ważne fragmenty filmu i cała praca pójdzie na marne.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN