Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Widzowie pokochali show „Rolnik szuka żony” i tłumnie zbierają się przed telewizorami by śledzić miłosne perypetie rolników i ich wybranek.

Anna i Grzegorz Bardowscy ruszają z nowym biznesem

Ania i Grzegorz Bardowscy to jedna z par, która świetnie dobrała się w programie. W 2016 roku rolnik i jego wybranka się pobrali, a teraz mają już dwoje dzieci - ponad czteroletniego chłopca, Jasia, oraz niespełna dwuletnią dziewczynkę, Liwię.

Udział w programie dla Ani i Grzegorza Bardowskich skutkował nie tylko znalezieniem miłości i założeniem rodziny, ale także dużą rozpoznawalnością. Anna Bardowska przyznała, że udział w programie i popularność, która przyszła po nim, dodała jej odwagi. Stała się również odporna na krytykę ze strony innych, którzy mówią jej, jak ma się malować, ubierać, czy jak wychowywać dzieci.

To może być strzał w dziesiątkę

Ania i Grzegorz Bardowscy bardzo lubią dzielić się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych, a ich fani łakną kolejnych zdjęć, filmików oraz ciekawostek.

Okazuje się, że para świetnie się uzupełnia – Grzegorz zajmuje się pracą na roli, a Ania zajmuje się dziećmi oraz dba o ich social media i sklep internetowy. W ostatnim czasie para wpadła na kolejny pomysł.

Ania i Grzegorz Bardowscy chcą wprowadzić do swojego sklepu internetowego soki warzywne. Jak myślicie, będzie to kolejny hit?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN