Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Wspaniałe wieści od Katarzyny Dowbor

Prywatnie Katarzyna Dowbor jest matką Macieja Dowbora i Maria Dowbor-Baczyńskiej. Jakiś czas temu Marysia zaczęła studia. Wyjechała do Wielkiej Brytanii, by tam kształcić się w dziedzinach psychologii i filozofii.

W wolnej chwili odwiedza rodzinę w Polsce. To właśnie tutaj poznała również swojego ukochanego. Co ciekawe, narzeczony Marysi również studiuje w Anglii.

Wybranej Marysi Dowbor ma świetny kontakt z rodziną ukochanej i podobnie jak teściowa kocha zwierzęta. Katarzyna Dowbor może liczyć na jego pomoc.

Rodzina prezenterki ma ogromne powody do radości.

W ostatnim czasie Maria Dowbor i jej narzeczony podjęli zaskakującą decyzję – mają zamiar wrócić na stałe do Polski i tutaj kontynuować studia. Ta nowina bardzo ucieszyła Katarynę Dowbor. W końcu znowu będzie miała córkę obok siebie.

Katarzyna Dowbor/Youtube @eOstrołęka
Katarzyna Dowbor/Youtube @eOstrołęka

Wreszcie jestem spokojna i już nie martwię się o nią, jak wcześniej gdy dzieliła nas tak duża odległość

- zdradziła Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Pomponik.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN