Robert oraz Anna Lewandowscy raz po raz zamieszczają w swoich mediach społecznościowych fotki bądź nagrania, na których ich córki wykonują pewne czynności. Ostatnio trenerka fitnessu pokazała, jak jej starsza z córek uczy się gry na pianinie.

Klara Lewandowska zadziwia obserwatorów Ani

Klara Lewandowska potrafi już bardzo wiele. Z mediów społecznościowych jej rodziców można wywnioskować, że - podobnie jak oni – uwielbia się ruszać, jest bardzo wygimnastykowana.

Okazało się, że to nie wszystkie z talentów małej dziewczynki. 4-latka potrafi również robić świetne zdjęcia, pływać, uczy się angielskiego, a teraz nawet gra na pianinie i śpiewa!

Dziewczynka zachwyciła wszystkich swoim kolejnym talentem

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się filmik, w którym możemy zobaczyć, że Klara świetnie radzi sobie z nauką gry na pianinie. Ponadto 4-latka pięknie śpiewa po niemiecku.

Zainteresowanie pianinem Klara Lawendowska wykazała już w 2019 roku, a teraz dziewczynka uczy się grać na tym instrumencie pod okiem fantastycznych nauczycieli.

Najważniejsze jest to, aby dać dziecku szansę na działanie, pokierować nim i stać się przewodnikiem po świecie. To jest równie ważne, co jedzenie, spanie czy przytulanie!

Klara Lewandowska. Źródło: instagram.com
Klara Lewandowska. Źródło: instagram.com
Klara Lewandowska. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN