Johnny Depp jest światowej sławy aktorem. Ma na swoim koncie wiele ról, które zapadają w pamięć, jak choćby gra w „Sekretnym oknie”, „Piratach z Karaibów”, „Turyście”, „Edwardzie Nożycorękim” i nie tylko.

Zaskakujące doniesienia na temat Johnny’ego Deppa

Depp ma niespełna 60 lat. Okazuje się jednak, że zamiast cieszyć się życiem, wciąż mierzy się z problemami, które spowodował rozwód z Amber Heard.

Ich małżeństwo trwało rok. Amber zażądała rozwodu, gdyż twierdziła, że stosował wobec niej przemoc. Jak mówiła, Depp bił ją, wyzywał i awanturował się, gdy był pod wpływem używek.

I chociaż wszystko wskazywało na to, że po rozwodzie i po tym, jak Amber Heard otrzymała spory majątek, ta wojna dobiegnie końca, tak się nie stało.

Jego relacje z matką były dalekie do ideału

Okazuje się, że prywatne problemy Johnny’ego Deppa zaczęły się dużo wcześniej. W wieku nastoletnim aktor został porzucony przez swoją matkę. Od 11 roku życia Depp zażywał niebezpieczne substancje – między innymi kokainę, ecstasy czy magiczne grzybki.

Reżyser Paul Barresi pracuje teraz nad produkcją Discovery+, "Johnny Depp kontra Amber Heard". Mężczyzna stwierdził, że matka zostawiła Johnny’ego Deppa w chwili, kiedy najbardziej jej potrzebował.

Sam Johnny Depp powiedział na pogrzebie matki w 2016 roku, że była ona jedną z najpodlejszych osób jakie spotkał.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN