Julia Wieniawa i Nikodem Rozbickim są gwiazdami młodego pokolenia. Kiedy potwierdzili, że są parą co jeszcze bardziej wzbudziło zainteresowanie ich fanów.

Wieniawa i Rozbicki to naprawdę udana para. Młody aktor zdradził fanom, że Julia to dla niego największa muza, a sama celebrytka chętnie chwali się ukochanym na swoim Instagramie, wstawiając wspólne, urocze zdjęcia.

Julia Wieniawa opowiedziała o swojej relacji z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa nie ma szczęścia w miłości, przeszła przez długotrwały i obiecujący związek z Antkiem Królikowskim, który niestety zakończył się porażką. Jakiś czas później aktorka związała się z Baronem, jednak romans z muzykiem nie trwał zbyt długo.

Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa
Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa
Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa

W mediach nieustannie pojawiały się doniesienia na temat rzekomych amantów aktorki. W końcu pod koniec 2020 roku Julia Wieniawa znalazła miłość - jest nią aktor Nikodem Rozbicki.

To zaskakujące, jak wyglądają kłótnie zakochanych

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świetnie się dogadują i tworzą uroczą parę. Jednak tak jak każdy, mają czasem gorsze dni.

Jak zdradziła Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party, oboje mają silne temperamenty przez co ich kłótnie są bardzo intensywne.

Zawsze jest to konstruktywna wymiana argumentów powiedzmy i zawsze to wychodzi na dobre

- dodała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN