Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska ma ogromne powody do dumy

Dagmara Kaźmierska bardzo często publikuje relacje ze swojego prywatnego życia na Instagramie. Jej syn Conan, chętnie w nich uczestniczy i widać, że z przyjemnością towarzyszy mamie w jej codziennym życiu.

Dagmara Kaźmierska już nieraz powtarzała, że Conan jest najważniejszą osobą w jej życiu. Ich relacja nie zawsze była jednak łatwa.

Dagmara Kaźmierska/YouTube @Fakt
Dagmara Kaźmierska/YouTube @Fakt

Gdy Conan był małym chłopcem, jego mama trafiła na 14 miesięcy do więzienia za sutenerstwo. Rozłąka dla 9-latka była ogromnie smutnym przeżyciem.

Syn „królowej życia” pozytywnie ją zaskoczył

Na szczęście po wyjściu z więzienia Dagmara Kaźmierska odbudowała relację z Conanem i starała się być jeszcze lepszą matką. Jak widać, chłopak to docenił i ma teraz świetny kontakt z mamą.

W ostatnim czasie Dagmara Kaźmierska pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Okazuje się, że Conan dostał się na medycynę.

Dagmara Kaźmierska/ YouTube @TTV
Dagmara Kaźmierska/ YouTube @TTV

Królowa życia jest bardzo dumna z syna i uważa, że studia medyczne są jedynymi z najtrudniejszych kierunków w naszym kraju. Conanowi wystarczy życzyć samych sukcesów!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN