Blanka Lipińska niezwykle szybko podbiła polski show-biznes nie tylko za pomocą swojej skandalizującej powieści „365 dni”, ale i równie kontrowersyjnej filmowej adaptacji książki. Gwiazda w tej chwili pracuje na planie kolejnej części filmu, ale w rozmowie z Party zdradziła tajemnicę z życia prywatnego.

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę na plaży

Jakiś czas temu Blanka Lipińska zdradziła w rozmowie z magazynem Party, kto jest najważniejszą osobą w jej życiu. Okazuje się, że jest nią jej mama.

Małgorzata Lipińska nie miała łatwego zadania. Kobieta musiała sama zająć się domem i dwójką dzieci, ponieważ jej mąż pracował do późna. Ponadto Blanka była bardzo aktywnym dzieckiem, a do tego miała spore problemy z nauką.

Zdaniem Blanki Lipińskiej jej mama jest piękną i zadbaną kobietą. Zawsze wygląda jak rusałka i ma w sobie niezwykłą klasę.

Fani pomylili panią Małgorzatę ze znaną córką

Blanka Lipińska wypoczywa właśnie na Malediwach, gdzie zabrała również swoich rodziców oraz brata z partnerką i dziećmi. Rodzina może miło spędzić czas w swoim towarzystwie.

W sieci furorę jednak zrobiły najnowsze zdjęcia mamy Blanki Lipińskiej. Fani pomylili panią Małgorzatę z córką. 57-latka wygląda fantastycznie, a figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN