Przemysław Czarnek należy do grona tych polityków, którzy budzą największe kontrowersje. Wiele mówi się nie tylko o jego własnych poglądach i pomysłach na zmiany w polskiej szkole, ale również o gronie osób, które mu doradzają i ich poglądach.

Decyzja ministra Czarnka dotycząca telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży oburzyła Polaków

Z zapowiedzi Przemysława Czarnka wynika, że telefon zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzony będzie przez księdza egzorcystę. Zadziwiający jest jednak fakt, że fundacja otrzyma prawdopodobnie to zadanie poza trybem konkursowym.

Przemysław Czarnek/ YouTube @Dziennik Wschodni
Przemysław Czarnek/ YouTube @Dziennik Wschodni

Ponadto organizacja, która miałaby poprowadzić telefon zaufania kompletnie nie ma doświadczenia psychologicznego, więc skutki prowadzenia przez księdza egzorcystę linii zaufania mogłyby mieć opłakane skutki.

Natalia Siwiec skomentowała pomysł polityka

Polacy byli oburzeni pomysłem ministra Czarnka. Polityk krótko jednak odpowiedział na wszelkie zaczepki twierdząc, że jeśli komuś nie podoba się zarządzający linią zaufania, to nie musi na nią dzwonić.

Te słowa jeszcze bardziej rozwścieczyły opinię publiczną. Głos w sprawie decyzji Ministra Czarnka zabrało również wiele celebrytów – w tym Natalia Siwiec. Sami zobaczcie co napisała znana modelka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN