Martha Helen Stewart jest amerykańską bizneswoman i osobowością telewizyjną. Kobieta ma również polskie korzenie. Jak dowiedział się o niej świat?

Niesamowite życie słynnej Polki w Stanach Zjednoczonych

Martha Stewart była modelką i świetnie sobie radziła w tym zawodzie. Po pewnym czasie jednak praca ta jej się znudziła i postanowiła, że spróbuje swoich sił jako makler giełdowy.

Po pięciu latach zapragnęła jednak założyć własną firmę. Martha była odważną kobietą i często podejmowała spontaniczne decyzje.

Martha Helen Stewart. Źródło: youtube.com
Martha Helen Stewart. Źródło: youtube.com
Martha Helen Stewart. Źródło: youtube.com

Otworzyła firmę cateringową i zatrudniła okoliczne gosposie. Kluczem do jej sukcesu był… sposób podania dań! Wspaniały gust i wyczucie smaku pozwoliły Marcie nawet na wydanie własnej książki o przyjmowaniu gości.

Zbiła prawdziwą fortunę w bardzo krótkim czasie

Z czasem Martha stała się właścicielką ogromnej medialnej fortuny - firmy Martha Stewart Living Omnimedia. Jej beztroskie życie nie trwało jednak wiecznie.

W 2004 roku Martha trafiła do więzienia. Okazuje się, że była zamieszana w sprawę związana z oszustwami na giełdzie papierów wartościowych.

Martha Helen Stewart. Źródło: youtube.com
Martha Helen Stewart. Źródło: youtube.com
Martha Helen Stewart. Źródło: youtube.com

Kobieta spędziła kilka miesięcy w więzieniu dla kobiet zlokalizowanym w zachodniej Wirginii, a po tym odbyła również pięciomiesięczny areszt domowy. Teraz kobieta wciąż mieszka w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN