Wojciech Szczęsny jest znanym polskim bramkarzem. Mężczyzna wiele razy brał udział w ważnych sportowych wydarzeniach, takich jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Bramkach reprezentuje klub Juventus Turyn.

Prywatnie Wojtek jest mężem wokalistki Mariny Łuczenko-Szczęsnej oraz ojcem Liama. Marina oraz Wojciech ochoczo dzielą się z fanami swoim luksusowym życiem i wieloma możliwościami, raz po raz dodając różne fotografie bądź nagrania z życia prywatnego.

Ojciec Wojtka Szczęsnego stanął w obronie syna

Wojciech Szczęsny od wielu lat nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem. Maciej Szczęsny jest również byłym piłkarzem więc mogłoby się wydawać, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Okazuje się jednak, że ojca i syna coś poróżniło i kompletnie ze sobą nie rozmawiają. Jak zdradził jakiś czas temu Wojtek Szczęsny w programie „Prosto w Szczenę” to on zerwał kontakt, więc łatwo można się domyślić czyja to była wina.

Maciej Szczęsny. Źródło: youtube.com
Maciej Szczęsny. Źródło: youtube.com
Maciej Szczęsny. Źródło: youtube.com

W relacji Wojtka i Macieja Szczęsnych może jednak się poprawić. W ostatnim czasie tata bramkarza stanął w jego obronie po nieudanym występie Polski na Euro 2020.

Czy dzięki temu panowie zażegnają konflikt?

Zdaniem Macieja Szczęsnego kibice nie powinni obarczać winą jego syna.

Uważam, że przy żadnej ze straconych przez Polskę bramek nie mógł zrobić nic więcej

- powiedział mężczyzna w wywiadzie z WP.

Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Źródło: youtube.com
Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Źródło: youtube.com
Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Źródło: youtube.com

Ponadto Maciej Szczęsny zarzucił, że od Wojtka wszyscy wymagali znacznie więcej niż od Łukasza Fabiańskiego. Mało tego, od Szczęsnego wymagali a Fabiańskiemu współczuli. Myślicie, że Maciej Szczęsny ma racje?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN