"Jeden z dziesięciu" to teleturniej nadawany już przez blisko trzy dekady - pierwszy jego odcinek pojawił się na antenie już w 1994 roku. Przez ten czas udało mu się zaskarbić serca wszystkich Polaków - dla wielu jest okazją na wygranie sporego zastrzyku gotówki, dla innych - skarbnicą wiedzy, a niektórych... okazją do świetnej zabawy.

W ostatnim czasie prowadzący teleturniej Tadeusz Sznuk zdradził długo skrywany sekret programu. Widzowie są zaskoczeni.

Tadeusz Sznuk zdradził długo skrywany sekret

Nie da się ukryć, że teleturniej "Jeden z dziesięciu" należy do tych najbardziej wymagających. Nierzadko zdarza się, że uczestnicy odpowiadają niepoprawnie, bądź wcale, kiedy nie znają odpowiedzi na pytanie.

Tadeusz Sznuk / YouTube:  stanleypol
Tadeusz Sznuk / YouTube: stanleypol

Podczas gry poszczególni uczestnicy po udzieleniu poprawnej odpowiedzi mogą "przekazać" kolejne pytanie do wybranego przez siebie zawodnika. Do finału przechodzi jedynie trzech zawodników.

Fani teleturnieju „Jeden z dziesięciu” mogą być zaskoczeni

Uczestnicy teleturnieju „Jeden z dziesięciu” na koniec otrzymują w prezencie tajemnicze kuferki. Wiele osób wciąż zastanawia się co jest ich zawartością.

Prowadzący teleturniej Tadeusz Sznuk postanowił zdradzić tą tajemnicę i w ostatnim odcinku „Jednego z dziesięciu” powiedział, co jest w środku kufrów.

Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają, ciągle eleganckie zegarki

- powiedział krótko mężczyzna.

Tadeusz Sznuk/YouTube
Tadeusz Sznuk/YouTube

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN